lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. лига   >   КК Чубура - КК Раднички (Обреновац)
(58953) 14.04.2019
Јуниори/2. лига
КК Чубура
89
КК Раднички (Обреновац)
67
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
14.04.2019
14:20:00
Спортски центар Врачар
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5