lat|eng
Насловна   >   Омладинци/Регионална лига   >   КК Слодес - КК Борац Земун
(59499) 07.04.2019
Омладинци/Регионална лига
КК Слодес
79
КК Борац Земун
76
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
07.04.2019
11:20:00
Хала Слодес
Павле Шипка, Филип Балешевић. Делегат: Урош Чукић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5