lat|eng
Насловна   >   Омладинци/Регионална лига   >   КК Еко Спорт - КК Борча
(59507) 01.04.2019
Омладинци/Регионална лига
КК Еко Спорт
41
КК Борча
56
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
01.04.2019
21:15:00
Балон Мајдан
Марко Шошкић, Огњен Дабић. Делегат: Никола Шошкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5