lat|eng
Насловна   >   Омладинци/Регионална лига   >   КК Младост - КК Витез
(59531) 24.02.2019
Омладинци/Регионална лига
КК Младост
92
КК Витез
57
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
24.02.2019
20:20:00
Хала Пинки
Петар Крал, Павле Шипка. Делегат: Зоран Ружић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5