lat|eng
Насловна   >   Омладинци/Регионална лига   >   КК Витез - КК Борча
(59534) 15.02.2019
Омладинци/Регионална лига
КК Витез
55
КК Борча
66
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
15.02.2019
19:15:00
Краљ Александар И
Огњен Дабић, Огњен Ћурчић. Делегат: Милан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5