lat|eng
Насловна   >   Омладинци/Регионална лига   >   КК Витез - КК Борац Земун
(59540) 19.02.2019
Омладинци/Регионална лига
КК Витез
60
КК Борац Земун
64
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
19.02.2019
20:20:00
Саобраћајна школа
Петар Крал, Павле Шипка. Делегат: Слободан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5