lat|eng
Насловна   >   Омладинци/Регионална лига   >   КК Еко Спорт - КК Витез
(59567) 01.12.2018
Омладинци/Регионална лига
КК Еко Спорт
52
КК Витез
56
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
01.12.2018
13:15:00
Балон Мајдан
Огњен Ћурчић, Никола Видаковић. Делегат: Милан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5