lat|eng
Насловна   >   Омладинци/Регионална лига   >   КК Младост - КК Слодес
(59582) 13.11.2018
Омладинци/Регионална лига
КК Младост
82
КК Слодес
58
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
13.11.2018
14:20:00
Хала Пинки
Лука Максимовић, Огњен Дабић. Делегат: Слободан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5