lat|eng
Насловна   >   Пионири/Регионална лига У15/10 екипа   >   КК Сопот - КК Скадарлија
(60562) 15.04.2019
Пионири/Регионална лига У15/10 екипа
КК Сопот
38
КК Скадарлија
29
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
15.04.2019
20:00:00
Јелица Миловановић (Сопот)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5