lat|eng
Насловна   >   Пионири/Регионална лига У15/10 екипа   >   КК Шампион БГД - КК Сопот
(60586) 14.03.2019
Пионири/Регионална лига У15/10 екипа
КК Шампион БГД
58
КК Сопот
52
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
14.03.2019
20:20:00
Јелица Миловановић (Сопот)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5