lat|eng
Насловна   >   Пионири/Новогодишњи турнир Реба   >   КК Визура - КК Црвена Звезда МТС
(61616) 22.12.2018
Пионири/Новогодишњи турнир Реба
КК Визура
48
КК Црвена Звезда МТС
68
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
22.12.2018
10:30:00
Хала Визура Спорт
Душан Марчетић, Лука Максимовић. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5