lat|eng
Насловна   >   Пионири/Новогодишњи турнир Реба   >   КК Бањица Мега - КК Визура
(61617) 23.12.2018
Пионири/Новогодишњи турнир Реба
КК Бањица Мега
74
КК Визура
72
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
23.12.2018
12:30:00
Хала Визура Спорт
Данило Петковић, Огњен Ћурчић. Делегат: Александар Обркнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5