lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Суперлига   >   КК Рас - КК Веба Баскет
(62200) 02.03.2019
Сениори/2.МРЛ Суперлига
КК Рас
101
КК Веба Баскет
84
(32:22, 24:24, 24:22, 21:16)
02.03.2019
16:15:00
Уједињене Нације
Немања Видаковић, Филип Конатар. Делегат: Милена Главан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5