lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Суперлига   >   КК Веба Баскет - КК Рас
(62228) 09.04.2019
Сениори/2.МРЛ Суперлига
КК Веба Баскет
79
КК Рас
64
(26:17, 18:17, 20:24, 15:6)
09.04.2019
19:30:00
Балон Мајдан
Немања Илић, Лазар Костић. Делегат: Александар Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5