lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Суперлига   >   КК Младеновац - КК Рас
(62249) 13.04.2019
Сениори/2.МРЛ Суперлига
КК Младеновац
76
КК Рас
82
(19:21, 19:18, 20:20, 18:23)
13.04.2019
19:15:00
Спортски центар (Младеновац)
Немања Видаковић, Филип Конатар. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5