lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Плеј-аут   >   КК Барајево Бамби - КК Младост 2
(62254) 24.02.2019
Сениори/2.МРЛ Плеј-аут
КК Барајево Бамби
70
КК Младост 2
48
(22:9, 23:10, 14:14, 11:15)
24.02.2019
14:30:00
Балон средње школе (Барајево)
Марко Пауновић, Никола Милосављевић . Делегат: Александар Вранеш

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5