lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Плеј-аут   >   ШКК Звездара - КК Барајево Бамби
(62256) 03.03.2019
Сениори/2.МРЛ Плеј-аут
ШКК Звездара
72
КК Барајево Бамби
43
(22:11, 17:14, 11:14, 22:4)
03.03.2019
16:20:00
Павле Савић
Александар Петровић, Лука Максић. Делегат: Борко Павловић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5