lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Плеј-аут   >   КК Младост 2 - КК Барајево Бамби
(62282) 23.03.2019
Сениори/2.МРЛ Плеј-аут
КК Младост 2
56
КК Барајево Бамби
79
(9:21, 15:15, 19:17, 13:26)
23.03.2019
21:40:00
Хала Пинки
Немања Видаковић, Лука Драгомировић. Делегат: Борко Павловић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5