lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Плеј-аут   >   КК Младост 2 - КК Баск
(62283) 01.01.2019
Сениори/2.МРЛ Плеј-аут
КК Младост 2
82
КК Баск
48
(26:11, 20:12, 23:16, 13:9)
01.01.2019
00:00:00
Није дефинисано
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5