lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Плеј-аут   >   КК Баск - КК Барајево Бамби
(62303) 14.04.2019
Сениори/2.МРЛ Плеј-аут
КК Баск
69
КК Барајево Бамби
84
(20:11, 0:25, 24:28, 25:20)
14.04.2019
20:20:00
Балон средње школе (Барајево)
Лазар Костић, Лука Максић. Делегат: Милена Главан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5