lat|eng
Насловна   >   Сениори/3.МРЛ Центар   >   КК Барајево Бамби - КК Шампион БГД
(62319) 12.05.2019
Сениори/3.МРЛ Центар
КК Барајево Бамби
62
КК Шампион БГД
78
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
12.05.2019
20:20:00
Балон средње школе (Барајево)
Милош Јоксимовић, Петар Јанковић. Делегат: Ивана Антуновић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5