lat|eng
Насловна   >   Сениори/3.МРЛ Центар   >   КК Шампион БГД - КК Беостил
(62322) 16.05.2019
Сениори/3.МРЛ Центар
КК Шампион БГД
43
КК Беостил
57
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
16.05.2019
20:45:00
Филозофски факултет
Дамјан Ратковић, Михајло Гаврилоски. Делегат: Љиљана Перуничић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5