lat|eng
Насловна   >   Сениори/3.МРЛ Центар   >   КК Шампион БГД - КК Барајево Бамби
(62325) 02.06.2019
Сениори/3.МРЛ Центар
КК Шампион БГД
60
КК Барајево Бамби
71
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
02.06.2019
20:20:00
Балон средње школе (Барајево)
Александар Петровић, Наум Домановић. Делегат: Горан Радовановић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5