lat|eng
Насловна   >   Сениори/3.МРЛ Центар   >   КК Шампион БГД - КК Колеџ Београд
(62329) 14.06.2019
Сениори/3.МРЛ Центар
КК Шампион БГД
52
КК Колеџ Београд
95
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
14.06.2019
21:15:00
Хала Железник
Марко Пауновић, Филип Конатар. Делегат: Борис Иванов

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5