lat|eng
Насловна   >   Сениори/3.МРЛ Центар   >   КК Флеш - КК Чубура
(62333) 21.05.2019
Сениори/3.МРЛ Центар
КК Флеш
51
КК Чубура
94
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
21.05.2019
20:40:00
Спортски центар Врачар
Никола Ристић, Филип Конатар. Делегат: Олга Шарбајић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5