lat|eng
Насловна   >   Сениори/3.МРЛ Центар   >   КК Чубура - КК Лазаревац
(62335) 28.05.2019
Сениори/3.МРЛ Центар
КК Чубура
68
КК Лазаревац
67
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
28.05.2019
20:20:00
Спортски центар Врачар
Милош Лукић, Петар Јанкулоски. Делегат: Борис Иванов

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5