lat|eng
Насловна   >   Сениори/3.МРЛ Центар   >   КК Мондо Баскет - КК Беостарс 05
(62354) 16.06.2019
Сениори/3.МРЛ Центар
КК Мондо Баскет
81
КК Беостарс 05
46
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
16.06.2019
13:30:00
Бранко Радичевић (Батајница)
Ведран Чоловић, Дамјан Ратковић. Делегат: Борис Иванов

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5