lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Финални турнир Квалитетна лига   >   КК Земун Фитофармација - КК Слодес
(62379) 17.05.2019
Јуниори/Финални турнир Квалитетна лига
КК Земун Фитофармација
93
КК Слодес
72
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
17.05.2019
13:00:00
Хала Пинки
Марко Шошкић, Павле Шипка. Делегат: Ђорђе Илић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5