lat|eng
Насловна   >   Пионири/Финални турнир 2. лига   >   КК Беовук 72 - КК ФМП
(62439) 23.06.2019
Пионири/Финални турнир 2. лига
КК Беовук 72
69
КК ФМП
42
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
23.06.2019
11:20:00
Граовац (Батајница)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5