lat|eng
Насловна   >   Пионири/Финални турнир 2. лига   >   КК Ас Баскет - КК ФМП
(62443) 25.06.2019
Пионири/Финални турнир 2. лига
КК Ас Баскет
63
КК ФМП
42
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
25.06.2019
11:20:00
Граовац (Батајница)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5