lat|eng
Насловна   >   Кадети/1. круг Квалификација за ЈКЛС   >   КК Беко - КК Динамик БГ
(62519) 21.09.2019
Кадети/1. круг Квалификација за ЈКЛС
КК Беко
56
КК Динамик БГ
74
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
21.09.2019
15:00:00
Нова хала (Падинска Скела)
Немања Кривокућа, Петар Јанкулоски. Делегат: Александар Рашинац

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5