lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Умка Џез - КК Астра
(62695) 01.01.2019
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Умка Џез
0
КК Астра
0
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
01.01.2019
00:00:00
Није дефинисано
Петар Јанковић, Немања Илић. Делегат: Александар Вранеш

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5