lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Торлак - КК Земун Фитофармација
(62782) 06.10.2019
Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Торлак
47
КК Земун Фитофармација
55
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
06.10.2019
14:00:00
Баскет Цитy
Марко Симић, Немања Кривокућа. Делегат: Урош Чукић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5