lat|eng
Насловна   >   Кадети/2. круг Квалификација за ЈКЛС   >   КК Мега Бемакс - КК Слодес
(62791) 27.09.2019
Кадети/2. круг Квалификација за ЈКЛС
КК Мега Бемакс
79
КК Слодес
55
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
27.09.2019
20:00:00
Хала Визура Спорт
Данило Петковић, Александар Бошковић. Делегат: Слободан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5