lat|eng
Насловна   >   Кадети/2. круг Квалификација за ЈКЛС   >   КК Мега Бемакс - КК Визура
(62793) 28.09.2019
Кадети/2. круг Квалификација за ЈКЛС
КК Мега Бемакс
100
КК Визура
56
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
28.09.2019
19:30:00
Хала Визура Спорт
Немања Влаховић, Милош Ђурђић. Делегат: Слободан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5