lat|eng
Насловна   >   Пионирке/1. степен / 2   >   ЖКК Рас - ЖКК Арт Баскет
(63040) 16.01.2020
Пионирке/1. степен / 2
ЖКК Рас
65
ЖКК Арт Баскет
54
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
16.01.2020
20:15:00
Хала спортова Жарково
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5