lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Земун - КК Ас Баскет
(63393) 01.03.2020
Пионири/Квалитетна лига
КК Земун
68
КК Ас Баскет
73
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
01.03.2020
14:20:00
Хала Пинки
Лука Максимовић, Дејан Живковић. Делегат: Урош Чукић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5