lat|eng
Насловна   >   Кадеткиње/1. степен   >   ЖКК Борац Земун - ЖКК Карабурма
(63509) 23.11.2019
Кадеткиње/1. степен
ЖКК Борац Земун
42
ЖКК Карабурма
73
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
23.11.2019
14:00:00
Саобраћајна школа
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5