lat|eng
Насловна   >   Кадеткиње/1. степен   >   ЖКК Кнежевац Кијево - ЖКК Борац Земун
(63516) 01.12.2019
Кадеткиње/1. степен
ЖКК Кнежевац Кијево
72
ЖКК Борац Земун
55
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
01.12.2019
20:15:00
14. Октобар
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5