lat|eng
Насловна   >   Кадеткиње/1. степен   >   ЖКК Борац Земун - ЖКК Раднички (О)
(63533) 21.12.2019
Кадеткиње/1. степен
ЖКК Борац Земун
50
ЖКК Раднички (О)
81
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
21.12.2019
16:30:00
Саобраћајна школа
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5