lat|eng
Насловна   >   Кадеткиње/1. степен   >   ЖКК Мондо Баскет - ЖКК Кнежевац Кијево
(63544) 18.01.2020
Кадеткиње/1. степен
ЖКК Мондо Баскет
29
ЖКК Кнежевац Кијево
46
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
18.01.2020
17:45:00
Бранко Радичевић (Батајница)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5