lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/1. степен   >   ЖКК Радивој Кораћ - КЖК Партизан 1953
(63635) 16.12.2019
Јуниорке/1. степен
ЖКК Радивој Кораћ
57
КЖК Партизан 1953
69
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
16.12.2019
15:00:00
Хала Радивој Кораћ
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5