lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Житко Баскет - КК Сава
(63776) 05.11.2019
Кадети/Квалитетна лига
КК Житко Баскет
56
КК Сава
73
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
05.11.2019
19:30:00
Балон Мајдан
Дејан Живковић, Немања Видаковић. Делегат: Звездан Јанковић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5