lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Сава - ШКК Звездара
(63783) 02.11.2019
Кадети/Квалитетна лига
КК Сава
59
ШКК Звездара
46
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
02.11.2019
11:15:00
Балон КК Сава
Павле Шипка, Петар Јанкулоски. Делегат: Никола Томић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5