lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Барајево - КК ИБЦ
(63794) 19.11.2019
Кадети/Квалитетна лига
КК Барајево
97
КК ИБЦ
85
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
19.11.2019
20:30:00
Балон средње школе (Барајево)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5