lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Барајево - КК Сава
(63815) 01.12.2019
Кадети/Квалитетна лига
КК Барајево
78
КК Сава
73
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
01.12.2019
13:00:00
Балон средње школе (Барајево)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5