lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Житко Баскет - КК Младост
(63818) 10.12.2019
Кадети/Квалитетна лига
КК Житко Баскет
74
КК Младост
51
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
10.12.2019
21:20:00
Стари ДИФ
Милош Јоксимовић, Александар Јовановски. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5