lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Сава - КК Беко
(63855) 05.03.2020
Кадети/Квалитетна лига
КК Сава
76
КК Беко
86
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
05.03.2020
15:20:00
Балон КК Сава
Антоније Луковић, Дејан Живковић. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5