lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Флеш - КК Житко Баскет
(63869) 29.02.2020
Кадети/Квалитетна лига
КК Флеш
66
КК Житко Баскет
60
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
29.02.2020
21:00:00
Бора Станковић
Марија Ћирић, Александар Јовановски. Делегат: Небојша Лазаревић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5