lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Младост - КК Земун
(63872) 07.03.2020
Кадети/Квалитетна лига
КК Младост
68
КК Земун
81
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
07.03.2020
12:15:00
МОЦ Змај
Немања Радовић, Павле Шипка. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5